+38 096 374 52 53

передзвоніть мені

Бабине літо

21.10.2013
Осінь – це традиційно пора закінчення польових робіт, пора весіль і низка календарних свят осінньо-зимового циклу.

А в житті сучасного міста – це пора закінчення літніх відпусток та відпочинку і повернення до звичайного ритму міського життя, у якому щоденна праця чергується з тими ж традиційними святами – Пречиста, Покрова, Свято врожаю, Андрія… І також осінні весілля та корпоративні вечірки.

І для кожного свята чи події завжди доречною буде вишиванка або сучасний одяг, вишитий в українському національному стилі.

У магазинах «Світлиця» в ТЦ «Навігатор» на пл. Слави та в ТЦ «Городок» на Петрівці, а також у нашій Інтернет-крамниці в продажу осіння колекція жіночих суконь, виконаних з сірого, білого або чорного льону, з довгим рукавом, вишитих різноманітним квітковим та геометричним орнаментом. 

Водночас для свята чи торжества не втратили актуальності й сукні з коротким рукавом чи відкриті без рукавів елегантні вишиті сукні. А новий асортимент жіночих блуз в українському народному стилі з довгим рукавом прийшов на зміну відкритим літнім топам.

Запрошуємо Вас подбати заздалегідь про красивий, зручний та доречний одяг для Вашого свята, торжества, вечірки, або й просто для роботи. Вдалих і приємних Вам покупок, веселих свят та гарного настрою!

Версія для друку

Повернутися до списку