+38 096 374 52 53

передзвоніть мені

ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНОГО ТОВАРУ

Доставка

 • Самовивіз. Ви можете отримати товар самостійно за адресою: м. Київ, пл. Слави, ТЦ «Навігатор» (Підземний «Квадрат»), Етнокрамниця «Світлиця». Перевагою самостійного одержання є можливість уважно оглянути товар і в разі необхідності приміряти. Попередньо Ви обов'язково маєте підтвердити Ваше замовлення по телефону та погодити з менеджером день і час одержання замовленого товару.
 • Доставка по Києву. Доставку здійснює кур'єр Інтернет-магазину «Світлиця». Зазвичай доставка здійснюється на наступний робочий день після оформлення менеджером Вашого замовлення. За домовленістю та при наявних можливостях доставка здійснюється в той же день, але гарантій доставки в день замовлення не надаємо. Однак Ви можете замовити доставку наперед на зручний вам день.
 • Доставка по Україні. Доставку по Україні здійснюємо через служби перевезень «Нова Пошта», «Автолюкс», «Інтайм» або іншою службою доставки за погодженням із Вами. Термін доставки залежить від від часу отримання замовлення (до 12:00 чи після 12:00), пункту призначення та порядку й графіку роботи конкретної служби доставки.
 • Доставка в інші країни. Доставка в інші країни здійснюється кур'єрською поштою. Вибір кур'єрської пошти залежить від виду товару, його вартості та країни призначення, з урахуванням відмінностей у правилах пересилання, які діють у різних службах доставки.

Оплата

 • Київ: При самостійному одержанні товару оплата здійснюється готівкою або платіжною карткою в магазині «Світлиця». При доставці замовлення кур'єром оплата здійснюється готівкою кур'єрові Інтернет-магазину «Світлиця». Можлива передоплата за безготівковим розрахунком (перерахування суми, що відповідає вартості товару, на банківську картку).
 • Україна: Практикується стовідсоткова передоплата на банківський рахунок (картку) до надсилання замовлення. Можлива також часткова передоплата з подальшим остаточним розрахунком готівкою в офісі (на складі) служби доставки при отриманні замовлення (за попередннім узгодженням з менеджером по телефону чи через інший засіб зв'язку).
 • Інші країни: Стовідсоткова передоплата перед відправленням замовлення. Спосіб і форма оплати обговорюються та узгоджуються індивідуально залежно від вартості замовлення і країни призначення.

Вартість доставки

 • Київ: Вартість доставки в межах Києва становить 50,00 грн. Термінова доставка (тобто доставка в день надходження замовлення), а також доставка у вихідні або святкові дні оплачується так само 50,00 грн. Однак можливість та умови такої доставки потрібно обговорювати та погоджувати додатково в кожному конкретному випадку.
 • Україна: Інтернет-магазин «Світлиця» забезпечує надсилання замовлення службою доставки «Нова Пошта», «Автолюкс», «Інтайм» або іншою службою доставки за погодженням із Вами. Вартість послуг служби доставки (доставку до місця призначення) Ви оплачуєте самостійно при отриманні замовлення в офісі (складі) служби доставки згідно з тарифами відповідної служби доставки.
 • Інші країни: Інтернет-магазин «Світлиця» забезпечує надсилання замовлення кур'єрською поштою за погодженням із Вами. Вартість послуг кур'єрської пошти (доставку до місця призначення) Ви оплачуєте самостійно при отриманні замовлення згідно з умовами і тарифами відповідної служби доставки.

Важливі деталі

 • Отримання товару. При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку в присутності кур'єра. Якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, не розкриваючи упаковку, повертайте замовлення кур'єрові, ми обов'язково його замінимо. Претензії щодо зовнішнього вигляду товару приймаються тільки в момент доставки.
 • У випадку виявлення браку. Якщо Ви виявите брак або пошкодження отриманого товару, ми обов'язково поміняємо його на належний товар. Ми приймаємо замовлення назад і повертаємо Вам гроші за умови збереження упаковки, товарного вигляду куплених речей і чека.
 • Ми завжди йдемо назустріч нашим покупцям. Якщо стандартні умови доставки та оплати з будь-яких причин Вас не влаштовують, ми готові розглянути доречні побажання та альтернативи. У всіх можливих випадках ми постараємося піти назустріч Вашим побажанням.