«У людині повинно бути все прекрасним…» – цей вислів Антона Чехова ми чуємо та засвоюємо з дитинства. І знаємо, що доповнити прекрасний образ допомагає, звичайно, одяг. Проте підібрати одяг зі смаком дитина самостійно ще не може – і Ви маєте виховувати у своїх дітей гарний смак.

Одна з ознак вишуканого смаку – це уміння створити свій стиль, досконалий образ. І Ви не помилитеся, якщо оберете національний стиль для своєї дитини, бо це завжди актуально і модно.

Ми пропонуємо Вам великий вибір дитячого національного одягу: вишиванки та шаровари для хлопчиків, вишиванки, спіднички, плахти, фартушки, вишивані сукні й туніки для дівчаток. У нашій крамниці Ви можете купити дитячу вишиванку ручної та машинної роботи, вишиту хрестиком або гладдю, з традиційним геометричним або ж барвистим квітковим орнаментом, з тонкою вишуканою мережкою. Якщо Ви цінуєте натуральні тканини – пропонуємо вишиванку з льону, батисту та бавовни. Якщо Вам потрібна недорога вишиванка – Вас задовольнить поплін або шифон.

У Вашої дитини свято в садочку чи в школі? Ваша дитина навчається в гуртку чи студії з народного мистецтва і їй потрібен концертний костюм? У Вас родинне свято? Ви хочете разом з дитиною долучитися до заходів загальнонаціонального або ж християнського свята? Чи, може, Ви завітали до нас із іншої країни, або ж Вам просто потрібно зробити подарунок дитині?

У будь-якому випадку кращим одягом та подарунком для дитини буде українська вишиванка. А до неї – шаровари, козацька шапка та пояс для хлопчика; спідничка, плахта, віночок або чільце для дівчинки. Є у нас і вишиванки для немовлят!

Тож прищеплюєте своїм дітям гарний смак змалечку!  

ВАЖЛИВІ ДЕТАЛІ: Різні розміри дитячих вишиванок та іншого одягу представлені в каталозі як різні товарні позиції, тому що можуть відрізнятися ціною. Щоб відшукати товарну одиницю потрібного Вам розміру, звертайте увагу на цифри в дужках біля назви товару з однаковими фото та 
з різними кодами й цінами (напр., «Вишиванка (26-38)». Потім відкривайте потрібну Вам позицію та шукайте конкретний розмір товару по шкалі.