Споконвіку образ української жінки в нашій уяві тісно пов’язаний з вишиванкою. Адже красивим українським жінкам завжди було притаманне естетичне почуття, вправність та майстерність, завдяки яким вони звичайну полотняну сорочку прикрашали різноманітним орнаментом, вкладаючи в нього свою душу й серце, любов і ніжність, прагнення до кохання та щастя, добробуту й продовження життя.

Незважаючи на примхливу моду, українська вишиванка й донині зберегла свою актуальність. Однак нові часи внесли свої корективи. Змінилися матеріали, техніка виконання й поєднання кольорів, локально обмежені орнаменти набули загального поширення. Водночас ми маємо вишиванки, які відбивають регіональні особливості українських етнічних територій – Полтавщини, Слобожанщини, Поділля, Полісся, Прикарпаття та ін. Змінилося й те, що сучасній зайнятій жінці немає необхідності вишивати сорочку власноруч – ми пропонуємо Вам купити вже готову вишиванку, вишиту сорочку або сукню.

У нас Ви можете придбати вишиванку ручної та машинної роботи на таких видах тканини, як сорочковий поплін, шифон, льон, домоткане бавовняне полотно, батист. Відповідно до Вашого смаку й можливостей, ми підберемо для Вас вишивку хрестиком або гладдю, з мережкою чи виколюванням, з геометричним або рослинним орнаментом з маками, соняхами, трояндами, виконаним муліне, акрилом або шовком у традиційних червоно-чорних, жовто-блакитних, яскравих і барвистих або ж у ніжних пастельних кольорах чи взагалі в тон тканини.

Витончено-шляхетний або ж ніжно-романтичний образ Вам допоможе створити красива вишиванка з легкого серпанку або маркізету з тонкою ручною вишивкою та мережкою. А для особливо урочистого випадку Ви можете купити розкішну вишиванку бісером з густим і насиченим або ж вишуканим сріблясто-білим орнаментом.  

До вишиванки Ви можете підібрати й спідницю або плахту - з льону, габардину чи домотканої вовняної тканини, оздоблену вишивкою або тканим орнаментом.

Змінилися й моделі – у нашому магазині Ви можете купити різні види сучасного одягу в народному стилі: вишиті сукні, туніки, сарафани, топи, футболки. 

Незмінним залишилося одне: чаруюча краса, дивовижна майстерність, надзвичайна жіночність, функціональна універсальність, магічно наповнена символіка та висока позитивна енергетика української вишиванки.

Теги: вишиванки Коломия, одяг з вишивкою