Книга – одне з найцінніших культурних надбань людства взагалі та кожної нації зокрема. І незважаючи на практично необмежені можливості сучасних засобів комунікації й поширення та одержання інформації, книга залишається і завжди залишиться актуальним джерелом одержання різних знань, які накопичило людство.

Книги, які ми збираємося Вам запропонувати, особливі – завдяки своєрідності їхнього змісту: вони містять різноманітну за тематикою, за обсягом, за глибиною проникнення в суть явища, за метою та формою подачі інформації про традиційну народну матеріальну й духовну культуру.

Відтак за напрямом наші книги переважно можна кваліфікувати як народознавчу, етнографічну, етнологічну та етнолінгвістичну літературу.  Водночас можуть бути зразки краєзнавчих, українознавчих, культурологічних та інших книг.

Отже, у нас Ви зможете купити книги про традиційні й сучасні обряди та звичаї, про побут та уклад життя українського народу, про різні види художньої творчості та народного мистецтва тощо.

За іншими ознаками наша література також неоднорідна й дуже різноманітна. Ми пропонуємо Вам глибокі наукові дослідження, науково-популярні видання та навчальні посібники, методичні розробки організації дозвілля, у тому числі й посібники для художньої творчості та рукоділля, художні альбоми та різноманітні довідкові видання. У нашій книгарні Ви знайдете книги і для дорослих з різним рівнем запитів, і для дітей.

Ми свідомо поділили наші книжкові відділи не за прийнятою у видавничій справі класифікацією, а за цільовим принципом, зорієнтованим на запити та рівень кожного читача.

Запрошуємо Вас до нашого джерела духовного збагачення, інтелектуального зростання та естетичного розвитку!