Ви – гість в Україні?

Ви – українець, але їдете в гості чи у справах за кордон?

До вас приїхали зарубіжні гості?

Вам потрібно зробити подарунок друзям чи співробітникам?

Ви просто хочете потішити себе приємною дрібничкою?

У будь-якому випадку ми зможемо Вам допомогти. Адже в наc Ви можете купити український сувенір на будь-який смак.

Будьте певні: найкращий український сувенір – це писанка! Пропонуємо Вам широкий вибір дерев’яних сувенірних писанок різного розміру з розписом та аплікацією. Однак значно ціннішим сувеніром та оберегом є натуральна писанка, виконана на курячому або гусячому яйці традиційною восковою технікою кращими майстрами українського писанкарства. У нас Ви можете купити й ексклюзивний варіант писанки – з вирізьбленим орнаментом, яка має вигляд тонкого мережива.

Українська лялька-мотанка з походження – саморобна іграшка. Але в давнину, створюючи таку ляльку для своїх діток, народні майстрині щедро наділяли її різноманітною магічною символікою, завдяки якій лялька мала оберігати дітей від зла та притягувати до них здоров’я, довголіття, щастя, добробут, любов. Радимо й Вам купити ляльку-мотанку для своєї родини.

У нашому магазині Ви можете придбати й інші різноманітні обереги – постолики, вітрячки, мішечки, дощечки, а також Домовички, які в українській культурній традиції здавна символізують добрих хатніх духів, що оберігають і захищають мешканців та допомагають у веденні господарства.

Пропонуємо Вам також сувенірну булаву, яка в давнину була видом зброї, а пізніше – атрибутом гетьманської влади. Ви можете у нас купити дерев’яні різьблені люльки різного розміру, розмальовані та різьблені скриньки, сувенірні тарілки й чашки з зображенням різних куточків Києва та України, статуетки на українську тематику та інші сувеніри.

Тож нехай Вас тішить та навіває приємні спогади наш український сувенір, хай оберігає Вас від зла наш оберіг та нехай завжди зігріває Вас тепло щирої української душі!

Також: Cувениры на украинскую тематику