Аби підкреслити добробут та затишок оселі, українці зазвичай вживають вислів: «У хаті все до ладу, як у чашечці». Якщо Ви хочете створити подібний затишок у своїй оселі, або ж Вам потрібно зробити гарний подарунок – завітайте до нашої крамниці. У нас Ви зможете купити чимало красивих і потрібних речей для побуту або ж для виконання родинних чи календарних обрядів.

Ми пропонуємо Вам скатертини, серветки та рушники з високоякісної льняної тканини різного кольору та розміру, оздоблені ручною та машинною вишивкою або тканим орнаментом. Усі вироби виконані в кращих традиціях майстрів Київщини, Полтавщини, Слобожанщини, Полісся, Прикарпаття. Залежно від орнаменту, розміру та комплектації, ви можете підібрати скатертини, серветки і купити рушники для повсякденного побутового використання, скатертини й комплекти на святковий стіл, рушники декоративні, рушники обрядові універсальні та весільні – для сватів, під коровай, під ноги нареченим, вінчальні набори тощо.

А розмаїття керамічних та гончарних виробів з майстерень Запоріжжя, Пологів, Опішні, Слов’янська, Василькова, Острога задовольнить запити  найвибагливішого покупця. Адже ми пропонуємо Вам різні види керамічного й гончарного посуду – від традиційних горшків, макітер та глечиків до витончених блюд, тарілок, чайних і кавових чашок, чайників, кавоварок, ваз та ін. Оздоблення виробів також здатне задовольнити найрізноманітніші смаки: комусь до вподоби шляхетний орнаментальний та сюжетний розпис, хтось полюбляє багату й вишукану ліпку, а когось тішить весела квітково-фруктова деколь.

І завершать створення затишку Вашої оселі  декоративні тарілки (керамічні з ліпкою та дерев’яні з розписом або різьбленням), картини на дереві та бересті, флористичні композиції та ін. 

Переважна більшість пропонованих товарів водночас може бути найкращим українським сувеніром або ж добротним і вишуканим подарунком.

Тож подбайте про те, щоб і подарунок зробити до ладу, і щоб у Вашій оселі було, як у чашечці.