Купили вишиванку? Переконалися, що вишиванка – це завжди модно, сучасно й стильно? Чогось не вистачає?

Звісно, для завершення образу та стилю Вам необхідні відповідні аксесуари, головний убір та взуття.

Тоді Вам знову до нас!

Якщо Ви хочете мати вигляд справжнього козака – у нас Ви можете купити пояс-крайку, справжню козацьку шапку з натурального хутра (каракуль, цигейка) та чоботи.

Якщо ж вам потрібно підкреслити дівочу вроду – Ви можете підібрати у нас віночок зі штучних квітів (від найпростіших недорогих до складних тематичних дизайнерських розробок), стрічку з букетиком, ткану пов’язку-чільце, обручик з китичками або з квітами на Вашу милу голівку.

Ми пропонуємо Вам також великий вибір різноманітних прикрас: намисто, браслети та сережки з дерева й коралу, штучного бурштину та перлів, підвіски й сережки з річкового перламутру тощо.

Достойним подарунком для поважної пані з вишуканим смаком будуть прикраси з бісеру та природних самоцвітів (гранат, хризопраз, нефрит, агат, малахіт, гірський кришталь, річкові перли). У нашому магазині Ви можете купити розкішне кольє з різноманітним квітковим дизайном (мак, лілея, волошка, соняшник, цвіт яблуні, хризантема, орхідея та ін.). До кожного кольє ми підберемо браслет, сережки та перстень відповідної моделі.

 А якщо Ви вирішите купити у нас черевички або чобітки з домотканої конопляної чи льняної тканини в комбінації з натуральною шкірою та оздоблені вишивкою, бісером, орнаментальною стрічкою чи аплікацією – вони вдало підкреслять стрункість Ваших ніжок.

Залишилося тільки повісити на плече сумку… Звичайно ж, до Вашого нового образу підійде лише виконана в народному стилі сумка з домотканого полотна, оздоблена тканим орнаментом, аплікацією або ж вишивкою (ручною та машинною), яку Ви також можете купити в нашій крамниці.

А тепер помилуйтеся на себе в дзеркало та спробуйте не погодитися, що стиль – вище моди, і що він – привілей обраних!