Загальновідомо, що давньою традицією та виявом турботи, любові й ніжності  української жінки (матері до сина, нареченої до коханого, дружини до чоловіка) споконвіку була власноруч вишита сорочка. Наповнена магічною символікою кохання та щастя, добробуту й продовження життя, вишиванка зберігала тепло вкладеної в неї душі та була для чоловіка не просто красивим одягом, а й національним символом та оберегом.

Але сьогодні зовсім не обов’язково недосипати ночей, щоб подарувати чоловікові вишиванку – Ви можете купити її в нашому магазині. Ми пропонуємо Вам чоловічі вишиванки з різних матеріалів, з різноманітними орнаментами ручної та машинної вишивки, на будь-який смак і можливості.

Скромні й невибагливі можуть купити недорогу вишиванку з сорочкового попліну зі вставкою ручної роботи або машинною вишивкою. Для прихильників натуральних тканин пропонуємо широкий вибір льняних вишиванок зі вставкою ручної роботи, а також льняні та бавовняні сорочки з високотехнологічною машинною вишивкою, яка не поступається ручній.

У нас Ви можете купити й справжню решетилівську чоловічу сорочку з вишуканою вишивкою білим по білому та тонкою мережкою, шляхетну полтавську вишиванку в пастельних коричнево-бежевих тонах, традиційну з червоно-чорним, синьо-блакитним та різноманітними дизайнерськими орнаментами «Гетьман», «Святослав», «Богун», «Дуб» та ін., а також вишиту бісером святкову вишиванку.

І не важливо, українець Ви чи ні, купуєте вишиванку собі чи в подарунок – Ви маєте знати: наші вишиванки створені на основі  старовинних традиційних, водночас вони є сучасними та загальноукраїнськими, оскільки більшість орнаментів нині майже однаковою мірою поширені на Київщині й Полтавщині, Слобожанщині й Поділлі, Буковині й Прикарпатті.

У нас Ви також можете придбати більш демократичні альтернативи традиційній вишиванці – класичні чоловічі срочки, оздоблені скромною вишивкою, вишиті теніски з коротким рукавом та футболки різних кольорів з різноманітною традиційною та сучасною вишивкою. Маємо в асортименті також "патріотичні" футболки, джемпери та трикотажні куртки з принтом на тему української національної символіки.

І не забудьте до Вашої вишиванки купити ще й шаровари,.

Відчуйте себе справжнім козаком!

Теги іншими мовами: вышиванки Киев, вышиванка купить интернет магазин, К
иев вышиванка купить, украинские вышиванки интернет магазин, купить вышиванку Киев недорого, купить вышиванку в Киеве недорого, купить вышиванку недорого Киев, купить недорого вышиванку в Киеве, магазин вышиванок в Киеве, купить вышиванку в киеве